Wszyscy mają Sleeka, mam i ja / Ich habs auch!

Jeder, genau jeder schreibt, dass er (naja, meistens "sie") es hat. Ist schon echt langeweilig auf jedem Blog das gleiche zu lesen. Aber ich will doch keinen Faux Pas begehen also melde ich mich und sage "Hallo, ich habe auch die Sleek Palette" :) *scherz*

Nadejszła wiekopomna chwiła, kiedy i ja odłączyłam się z wąskiego grona nie-posiadaczy i przyłączyłam swą osobę do mających jedyne w swoim rodzaju, przez prawie wszystkich pożądane, przez wszystkich posiadających opisywane, przez większość wyśnione, cenione, jedyne prawidłowe, genialne, egzotyczne, elitarne... cienie sleeka. A tak na poważnie, to też sobie kupiłam, a co tam. Wszyscy chwalą, drogie to to nie jest. A piszę, bo chyba wypada, skoro każdy kto ma napisał, że ma. Dziękuję, już sobie idę :)

P.S. Mój odcień to storm. Tattwa, dziękuję za pomoc :*10 comments:

 1. Widać, że bardzo ładne :)
  www.polishstylish.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Ja tam o nich nie słyszałam, ale to pewnie dlatego, że każdy słucha tego, co chce usłyszeć. ;) To czekam na nowe make upy w takim razie :D

  ReplyDelete
 3. I co warto ? Słyszałam i czytałam ale nie nabyłam do tej pory, napisz czy naprawdę są tak cudowne :) Świetne zdjęcie.

  ReplyDelete
 4. super, napisz jak się sprawuje i może zrób make up w wolnej chwili! :)

  ReplyDelete
 5. Świetne to zdjęcie! Idealne na poprawę humoru :)

  ReplyDelete
 6. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 7. mam nadzieję, że się sprawdzą :) ja jestem z nich strasznie zadowolona, a cena sprawia, że chyba długo nie będę szukała niczego innego :)

  a mnie nakręciło na nie forum na Wizażu :) chciałam mocno napigmentowane cienie, a przy MACu cena mnie odrzuciła :)

  makijaż pokaż! :))

  ReplyDelete
 8. Też mi się taka marzy i dokładnie ten model - Storm! Mam nadzieje, ze mi siostrzyczka z Irlandii przywiezie niedługo!

  ReplyDelete
 9. Ja też nie słyszałam o takich cudeńkach, choć to nie dziwi specjalnie, bo nigdy wcześniej nie eksperymentowałam z makijażem i zadowalałam się tym co już mam. W wolnej chwili może poczytam i nadrobię zaległości :)

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE