Maaaam!

Mam!!! Wczoraj odebraliśmy, najpierw nastraszeni przez innych, że to tyyyle kosztuje, czeka się nie wiadomo ile... A nam zrobili w dokładnie tydzień i zapłaciliśmy dwa razy mniej niż w YES, który początkowo braliśmy pod uwagę. Być może kogoś zainteresuje pewna rzecz. Początkowo myśleliśmy o obrączkach o soczewkowych kształtach (takie że wewnątrz też są wypukłe i obrączka całą swoją powierzchnią nie przylega do palca), pytaliśmy jak to jest ze zwężaniem/rozszerzaniem i usłyszeliśmy, że nie ma problemu. Potem dopiero się dowiedzieliśmy, że rzeczywiście o jeden rozmiar nie ma problemu, lecz jeśli chodzi o np 3 i więcej rozmiarów to w przypadku zwężania na obrączce robią się 'górki'. Ale oczywiście w sklepie, który to oferował milczeli na ten temat jak kamień :) I dla upamiętnienia: :)A z innych spraw: bardzo chciałabym podziękować Katii, która zadała sobie tyle trudu i skomentowała kilka moich postów (a raczej zamieszczonych  w nich zdjęciach ubrań). Katia dała mi trochę praktycznych rad, wyraziła swoje (naprawdę niegłupie) opinie, które następnym razem wezmę pod uwagę. Dziękuję! Mam nadzieję, że na tym się nie skończy :) Piszcie, ja naprawdę chętnie uczę się co robię źle, a co dobrze.

Poniżej kila zdjęć z ostatnich 2 dni (niestety zanim otrzymałam komentarze).


8 comments:

 1. Bardzo ladne obraczki :))
  Tez sie zastanawialam nad tym jak to wyglada ze zmiana rozmiarow i popytalam ludzi ktorzy maja obraczki miedzy 5 a 35 lat i wiesz co? Nikt z nich nigdy nie zmienial rozmiaru obraczek. Mimo ciazy, tycia, chudniecia nikomu nie zdazylo sie zmniejszac ani zwiekszac rozmiaru obraczek. Nawet mojej babci ktora przytyla 30 kg od czasu slubu :))

  ReplyDelete
 2. biała bluzka ma fajny dekold :)

  ReplyDelete
 3. Kurcze, też muszę się zabrać za kupowanie obrączek... Tylko coś nie mogę się zmobilizować :P

  ReplyDelete
 4. Asiu a dlaczego z góry ustalasz, ze obraczki trzeba bedzie powiekszać i to o kilka rozmiarów?
  ja mam wciąz ta samą . Przez 22 lata .Mąż tez:)

  ReplyDelete
 5. erillsstyle, Rzaba: w ciągu trzech lat rozmiar pierścionka na serdecznym palcu prawej ręki zwiększył mi się o 4 rozmiary. Mam ambitny plan (a może tylko marzenie), że znowu wróci do punktu wyjścia :)

  sheila: no to szybko, szybko, bo będzie za późno :)

  ReplyDelete
 6. HEJ
  Śliczny dekolt w czarnej bluzce. Jednak mam małego tipa powinnaś unikać spodni trzy czwarte i za kolana ponieważ to starsznie optycznie skraca nogi. Sama jestem niska i stąd ta rada :). Myśle że super w zmaian by wyglądała spódniczka do kolan:) . Pozdrawiam M.

  ReplyDelete
 7. To faktycznie duza roznica. Ja nosze pierscionki od kilku lat o takim samym rozmiarze i jako, ze w rodzinie u mnie jest podobnie to tez nie obawiamy sie przy wyborze rozmiarow akurat :)

  ReplyDelete
 8. O rozmiar obrączek nie martw sie na zapas. Od od 15 lat ja i mąż mamy takie same rozmiary obrączek jak w dniu ślubu, mój pierścionek zaręczynowy jeszcze dłużej pozostaje bez zmiany rozmiaru. Jedyny okres, kiedy palce miałam grubsze, to okres ciąży mniej więcej od 6-7 mies., wtedy nie nosiłam biżuterii, no ale to jest normalne zjawisko. Po urodzeniu wszystko wróciło do normy i jest tak do dziś. Elka

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE