USG

Große Größen Plus Size Fashion Blog

polski
Mój boski tata, swoim sprytem, darem przekonywania przesunął mi termin USG z za tygodnia na dzisiaj. Nawet nie byłam przygotowana, zjadłam śniadanie itp. Ale poszłam. Samo badanie było bardzo mało przyjemne, lekarka wciskała mi tą kulkę najmocniej jak mogła, a ja robiłam głupie miny i stękałam. Przynajmniej miała trochę śmiechu ze mnie. Ale na szczęście nic nie wykryli. Podejrzenie kamieni żółciowych okazało się tylko podejrzeniem. W śródku jestem zdrowa :)
Zawsze byłam zła, że przy tak pięknej pogodzie muszę być w pracy. Dzisiaj, gdy miałam okazję w samo południe z niej wyjść, zapragnęłam szybko do niej wrócić. Upał był nie do wytrzymania, a w pracy tak chłooooodno.
Byliśmy dzisiaj znowu na naukach przedślubnych, niewiele zapamiętałam. Ale byłam razem z NIM więc to się liczy najbardziej. Wklejam fotkę, jak stoję w ogródku przy kościele. Mieliśmy się umówić do poradni rodzinnej ale nie wyszło, bo nie mamy konkretnego terminu ślubu. Ech.

Große Größen Plus Size Fashion Blog


1 comment:

  1. Pierwszy raz jestem w jakimkolwiek starym poście na Twoim blogu :D
    Matko i córko ! Ty teraz wyglądasz 10 lat młodziej niż tu. I nie wiem czy to kwestia mody czy tego, że się wyrobiłaś, ale zdecydowanie dzisiejsze stylizacje są ekstra.....Jak Ty to zrobiłaś, że teraz masz takie piękne włosy teraz!? Bo tutaj jak widzę połowa....

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE