Beauty day :)

Moim paznokciom przydała się już od dawna renowacja, więc poszłam do manicurzystki :)
Moim zdaniem efekt super, szczególnie, że sama bym sobie w ten sposób nie poradziła, niestety, to takich rzeczy mam 2 lewe ręce :) Podoba mi się kolor lakieru i to. że jest z fajnej firmy (DIOR). Poniżej zdjęcie.

My nails were awfull, they needed a renowation for a long time. I am not good in manicure so I got me one done. I like the colour and that its good qouality (dior).
Se the pic below.
Miałam dzisiaj wolne popoułdnie, więc wykorzystałam je na przegląd moich ubrań. Znalazłam spódnice, które kupiłam przez internet i nigdy nie miałam ich na sobie. To dlatego, że kupiłam je wczesną wiosną, a gdy przyszła na nie pora zwyczajnie o nich zapomniałam. Nie bardzo wiedziałam, z czym je nosić więc trochę poeksperymentowałam i sfotografowałam, co mi z tego wyszło :)

I had a free afternoon (my fiance was out) so I decided to look oveer my clothes. I found 2 skirts, which I bought throuht the internet but never wore them. I got them early spring so dindn't have the opportunity to wear. Now I have, but I don't know what to wear with them.. So I tried some thinks together. Look what I figured out :)Wiem, że jakość nie jest najlepsza bo sama sobie robiłam te zdjęcia i lampa błyskowa odbiła się w lustrze. Nie jestem pewna czy do spódnicy pasują te buty i bluzka.

I know that the quality of this pic's aren't good but I was alone, so I had to handle myself. I am not sure if the shoes and the shirt fits to this skirt.To jest ta druga spódnica, czerwona. Spróbowałam ją z białą bluzką i butami w tym samym kolorze. Wydaje mi się, że wygląda całkiem interesująco ale obawiam się, że nie mam na tyle odwagi by tak to nosić :(

This is the second skirt, a red one. I tried a white blouse to it, and shoes in the same colour. I think that looks quite interessting but I am afraid I don't have the courage to wear it this way :(Ta sama spódnica, inna bluizka i buty.

Same skirt, other shirt and shoes.Ostatni zestaw, bardziej skromnie, bardziej "ja" :)

And the last outfit, more humbly, more me :)


2 comments:

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE