Bita śmietana jako cecha narodowa Polaków

Wczoraj wybraliśmy się do centrum celem zapełnienia paru luk w garderobie mojego męża. Przyznam, że szukanie ubrań i akcesoriów dla ukochanej osoby jest nawet ciekawsze niż dla nas samych. Prawie wszystko udało nam się znaleźć i postanowiliśmy na zakończenie dnia wskoczyć do McDonalds'a (a raczej do McCafe) na kawę. Miałam ochotę na coś z bitą śmietaną, niestety w standardowej ofercie ,kawy na ciepło, są bez niej. Ale za dopłatą kilku centów nie było problemu. Najbardziej zdziwiło mnie, gdy Pani, która robiła nam kawę zapytała się mnie skąd jestem. Odpowiedziałam i odeszłam z tym, co zakupiłam. Przez chwilę zastanawialiśmy się z mężem, o co mogło chodzić. Po kilku chwilach owa Pani do nas podeszła i powiedziała, że pyta, bo zauważyła, że wszyscy goście z Polski zawsze proszą o bitą śmietanę do kawy :) Ciekawe :) Zawsze lepsze, że Polak pije kawę z bitą śmietaną, niż... wiadomo :)


 Płaszcz, torebka, bluzka z kołnierzem - C&A
Buty - Deichmann
Sweter - F&F
Spodnie - M&S
Chustka - Reserved


7 comments:

 1. oj, zrobiłaś mi smaka na bitą śmietanę :>
  Piękny sweterek i dzinsy :)!

  ReplyDelete
 2. Sweterek jest super :)

  ReplyDelete
 3. I love the entire outfit! The purple coat is fantastic. The embellished bag is amazing. Love your scarf and the sweater underneath, I'm loving the shoulder details. Very chic and pulled together. You look beautiful!

  ReplyDelete
 4. Love the entire outfit. You look beautiful and chic. The sweater shoulder is fantastic. The purple coat is amazing and the scarf. I love that embellished bag. Very pretty!

  ReplyDelete
 5. nigdy nie pilam kawy z bita smietana i nie mam zamiaru pic.

  fajny zestaw...

  ReplyDelete
 6. Sweter jest super!!! I bardzo dobrze komponuje się z białą koszula :)

  ReplyDelete
 7. Fajny pomysł takie pagony :)
  A ta pianka... mniaaam ;)

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE