Sunshine award


 Spotkało mnie bardzo miłe wyróżnienie i to od kilku bloggerek:

Bardzo Wam za te wyróżnienia dziękuję, zrobiło mi się bardzo miło :) Wiem, że jedną z zasad tej 'zabawy' jest nominowanie 10 blogów. Dla mnie jest to niewykonalne, gdyż jest więcej niż 10 blogów, które czytam z ogromną przyjemnością. Część z nich znajduje się po prawej stronie (reszty jeszcze nie udało mi się wkleić). Jeśli o mnie chodzi to wszystkim tym osobom przyznaję tego kwiatka za to, że chętnie powracam do czytania ich blogów :) Nigdy nie linkuję blogów u siebie ponieważ zostałam o to poproszona. Mam tylko te blogi, które z jakiś powodów uważam za wartościowe. Niektóre dają mi inspirację, inne przyciągają ciekawymi opisami, inne pozwalają nauczyć się/dowiedzieć czegoś nowego, a jeszcze inne po prostu wywołują uśmiech na mojej twarzy. Korzystając z okazji pragnę podziękować tym wszystkim osobom, które swoimi postami sprawiają, że dzień staje się milszy, a nie raz i ciekawszy :)

Co czyni mnie szczęśliwą:
- mój mąż
- korespondencja mailowa ( pozdrowienia :))
- zakupy :)
- pogaduchy z rodziną, przyjaciółmi
- moje 3 głupiutkie szynszyle
- odwiedziny w moich rodzinnych stronach
- spacery wczesnym rankiem
- robienie dobrych zdjęć
- czytanie książek (obecnie po niemiecku!)
- gdy ktoś w tym, co robię znajduje coś dla siebie od inspiracji, przez odwagę po zwykłą ciekawość poczytania, co mam do 'powiedzenia'
- gdy ktoś z punktu powyższego o tym mi napisze
- rady jak mogę coś u siebie ulepszyć3 comments:

 1. Bardzo podobają mi się Twoje zestawy z ostatnich 2 notek ;) Ubierasz się coraz lepiej i promieniejesz dzięki temu jeszcze bardziej. Pozdrawiam! :)

  ReplyDelete
 2. Gratulacje Asiu :)
  Dopisuję się do czytania, spacerów rankiem i zakupów :))
  Osobiście bardzo lubię Twego bloga za to, że zawsze znajduję tu dożo ciepła,którym promieniejesz.Wiele fajnych ciuszków, porad w sprawie kosmetyków no i oczywiście pięknych zdjęć :)))

  ReplyDelete
 3. Samosia: dziękuję bardzo :) Pozdrawiam :)

  Koliberka: Ech Koliberko, Ty to zawsze napiszesz do mnie tak, że mi się cieplej na sercu robi. Dziękuję Ci za to :)

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE