Nowy wygląda bloga.

Niedawno pewna osóbka, w jednym z komentarzy, zwróciła mi uwagę, że zdjęcie na samej górze bloga jest troszkę nieaktualne. Poszłam za ciosem i prócz zmiany zdjęcia zmieniłam sobie kolor bloga i zaprojektowałam nowe "logo". Zatem dziękuję za tą uwagę, która skłoniła mnie do zmian :)
A tak w ogóle, to szkoda, że niedziela dobiega końca, a jutro trzeba znowu wstawać wcześnie rano :(


6 comments:

 1. Bardzo mi się podoba, chociaż czy do twojej osobowości nie jest za ciemne? :) Chyba, że wpasowujesz się już w tonację jesienną :)

  P.S. Śliczna apaszka w tym logo. I śliczna babka ;)

  ReplyDelete
 2. Fajnie :) Podoba mi sie chociaz tez sie zastanawiam czy nie ciut za ciemno ale to moze kwestia porownania poprzedniego wygladu z obecnym :)

  I fantastyczne dopasowanie loga i apaszki :D

  ReplyDelete
 3. Bardzo ładnie wyglądasz na tym zdjęciu :) Cieszę się, że posłuchałaś mojej rady. I mam nadzieję, że nie sprawiłam Ci przykrości tamtym komentarzem.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Nalevka

  ReplyDelete
 4. Miss_Lillith, erillstyle: Dziękuję :) Czy ja wiem, czy za ciemny? Może po prostu mocno kontrastuje w stosunku do poprzedniego :) A nawet na jesień pasuje :) Na wiosnę pomyśli się o czymś "lżejszym".

  nalevka: Nie sprawiłaś :) Gdyby nie Ty to pewnie bym jeszcze z rok miała tamten dizaaajn ;) Ale już wcześniej sobie trochę myślałam, że zdjęcie jest już mocno nieaktualne, więc tylko utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że czas na zmiany.

  ReplyDelete
 5. podoba ise mi ta nowa odsłona :) a fotka w nagówku ładna

  ReplyDelete
 6. zapomnialam ci napisac, ze zapraszam do zabawy o ile oczywiście chcesz :) szczegóły u mnie na blogu.

  ReplyDelete

Related posts

 
MOBILE