Długi weekend.

Große Größen Plus Size Fashion Blog

Große Größen Plus Size Fashion Blog
Środa była najgorszym dniem. Nie wyspałam się ponieważ we wtorek do 1 w nocy próbowałam się spakować i mi nie wychodziło. Patrzyłam na prognozy pogody, które mówiły, że jednego dnia ma być upał, a innego deszcz i nie zbyt ciepło. Odłożyłam pół szafy na bok i stwierdziłam, że w środę dokonam wyboru co wziaść. Zależało mi na wzięciu jak najmniejszej liczby ubrań, gdyż jechaliśmy autem z inną parą i nie wiedzieliśmy ile jest miejsca. I z drugiej strony, nie chciałam też przesadzać. Skoro pół szafy odłożyłam na bok jako kandydatów do potencjalnego wzięcia, co miałam założyć do pracy?????? Szczególnie, że wstałam baaaaaardzo wcześnie, żeby być szybko w pracy, by szybko z niej wyjść (16:30 odjazd). No i oto efekt, jedyne rzeczy, które mogłam założyć :)

Udało mi się "na chama" docisnąć torbę z rzeczami, a i tak wydawało mi się, że czegoś zapomniałam. Czy ktoś wogóle nie ma tego uczucia, że jak już zamknie drzwi, wsiądzie w samochód/pociąg to ciągle myśli o tym czego nie wziął. W domu byliśmy w okolicach 20. Rano, w Boże Ciało, pojechaliśmy z tatą nad Zalew Rybnicki. Miejsce, w którym zrobiłam mój Patent Żeglarza Jachtowego. Miło było wspominać jedno z najlepszych lat w życiu. Długo nie pobyliśmy, bo zaczęło padać (jak co chwila w ten weekend). Ale i tak było uroczo. Wieczorem poszliśmy do babci na działkę pogrillować. Mój dziadek ma ponad 70 lat a sam zaprojektował układ roślin, pergolii, trawników na działce. Przyznam, że zamarłam, wyglądało jak do konkursu. Wspaniałe miejsce, kojarzące się z dzieciństwem. Szkoda, że teraz tak rzadko mogę tam przychodzić.

Dzień później pojechaliśmy (ja, mama, Łukasz) do Rybnika na małe zakupy i jakąś dobrą kolację :) Za każdym razem jak jestem w H&Mie nie mogę się powstrzymać przed przymierzeniem tego kapelusza :) Jest boski, elegancki.. ale zupełnie nie na nasze ulice, a na pewno nie do tramwaja rano jadąc do pracy :) Mój narzeczony coraz częściej mnie zaskakuje. Podczas, gdy ja oglądałam kapelusze, okulary etc. ten podszedł do biżuterii, wygrzebał niesamowicie śliczny naszyjnik, pobiegł do kasy, zapłacił i mi go wręczył!!!! Ostatnio podobną rzecz powtórzył parę dni temu w tym samym sklepie. Nigdy nie spotkałam się z czymś tak miłym, że mężczyzna sam wyszykuje biżuterię, ubrania i odrazu je kupuje :)

Große Größen Plus Size Fashion Blog

W sobotę pojechaliśmy do Krakowa. Było świetnie, tylko pogoda była baaardzo zmienna, ale na szczęście zbytnio nie padało. Nieźle nas wykończył Kraków tego dnia :) 8 godzin chodzenia i zwiedzania, ale było naprawdę romantycznie :) Tutaj rozpoczęliśmy trasę (choć przyznam, że wcześniej obeszłam całą Galerię Krakowską ). Na Floriańskiej.

Große Größen Plus Size Fashion Blog
Potem powoli poszliśmy na Wawel, na którym powstało bardzo dużo zdjęć, oto kilka z nich. Pogoda była niesamowita, zmieniała się co kilkanaście minut.

Große Größen Plus Size Fashion Blog Große Größen Plus Size Fashion Blog


Udało nam się trochę porozmawiać z rodzicami na temat ślubu. Mamy zarezerwowane miejsce w zamku na wesele. Co do pakowania, to jak zwykle, okazało się, że 75% ze spakowanych rzeczy wogóle była nieprzydatna. Ale to normalne, prawda?

Große Größen Plus Size Fashion Blog


1 comment:

  1. powtórzę się, ale trudno - bardzo fajne te buty :) podoba mi się różowo-fioletowy zestaw spódniczkowy :)

    ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE