I'm back!

świat asi plus size fashion blog

polski
deutsch
english

Witajcie w nowym 2013 roku ;) Wreszcie wróciłam z moich prawie rodzinnych stron i mam pełny i normalny dostęp do mojego komputera :) Trochę mi smutno było wracać, bo tyle czekałam na ten wyjazd. Czas niestety szybko minął, ale z drugiej strony też fajnie znowu wrócić do siebie, do swoich rzeczy, przyzwyczajeń, rytmu dnia. No i do bloga i moich czytelników. Dziękuję za tyle komentarzy, bardzo mnie cieszyły. Postaram się w ciągu najbliższych dni wszystko powoli nadrobić: podopisywać u was komentarze i stworzyć kilka postów.
Tym razem nie robiłam żadnego podsumowania roku, nie pisałam o nadziejach, postanowieniach. Prawda jest taka, że koniec i początek roku to tak naprawdę tylko umowne okresy. I gdy chcemy dokonać zmian w naszym życiu, czy po prostu pragniemy popatrzeć wstecz na to, co dokonaliśmy nie potrzeba żadnej specjalnej daty. Ostatnio jednak trochę myślę nad wprowadzeniem zmian na blogu. Z jednej strony mam wrażenie, że mam dużo pomysłów, a z drugiej wydaje mi się, że to żadne ciekawe pomysły. Może jest coś, co Wy byście chcieli zobaczyć tu na blogu? Może powinnam coś dodać, zmienić? Piszcie, chętnie poczytam :)
Ale mimo wszytko życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Oby był lepszy od poprzedniego :) Tradycyjnie :)


Powyższe zdjęcie - jak pewnie większość dojrzała - zostało zrobione w Krakowie. Pojechaliśmy tam z moim mężem i tatą dzień przed Wigilią. Częściowo w celach turystycznych, częściowo w poszukiwaniu mojego prezentu urodzinowego ;). Ale o nim opowiem za jakiś czas :)
Chciałabym jeszcze podziękować za wszystkie życzenia świąteczne i urodzinowe. Zrobiło mi się naprawdę bardzo, bardzo przyjemnie. Dziękuję! I wybaczcie, że nie odpisałam, ale naprawdę nie miałam jak!

Hallo im neuem Jahr 2013 ;) Endlich bin ich von meinen Eltern zurückgekommen und habe einen normalen Computerzugang :) Es war ein bisschen traurig mich von meinen Eltern und Großeltern zu verabschieden, ich habe so lange auf den Besuch bei ihnen gewartet. Aber es tut auch gut wieder bei sich zu sein, seine eigenen Sachen zu machen in seinem Rhythmus zu leben. Und natürlich wieder zu bloggen :)
Das Foto, dass Ihr oben sehen könnt wurde in Krakau gemacht. Am 23 Dezember habe ich mit meinem Mann und meinem Papa einen Ausflug dorthin gemacht. Teilweise um die Stadt zu Besuchen und teilweise mein Geburtstagsgeschenk zu suchen :)

Danke für all die Kommentare die ihr hier hinterlassen habt, ich versuche alles langsam wieder einzuholen und werde eure Blogs besuchen und auch was schreiben. Also Geduld bitte :)

Hello in the year 2013 :) Finally I am back from my trip to Poland. I visited my parents and grandparents. It was a little sad to say goodbye to them but on the other hand it is good to be back in your own life. Now I have a normal access to my computer and I can blog and write comments again. So thank You for writing me all this amazing comments. I will write to You back soon!
The photo above was taken in Krakow. Me, my husband and my dad went for a little trip there on 23 December.15 comments:

 1. o, kraków! super :) zapraszam do mnie!

  ReplyDelete
 2. Wyglądasz świetnie. Ta kurtka jest ekstra! Muszę sobie kupić podobną.
  Wszystkiego dobrego w nowym roku, bo wcześniej nie miałam okazji Ci życzyć.

  ReplyDelete
 3. Uwielbiam Kraków. To chyba jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Ciesze się, że udały Ci się święta:)Przesłodka czapeczka! Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Kilka dni wcześniej i być może minęłabyś Sajuki obładowaną ogromnym bagażem zmierzającą na dworzec PKP :D
  Urocza czapka :D Kusi mnie, żeby zrobić taką na szydełku :D

  ReplyDelete
 5. Ja też mam z tym problem, na wyjeździe było super (pomijając fakt odwiedzin - lubie, ale co za dużo to nie zdrowo) wypoczełam. Ale bardzo lubie wracać "do siebie". No i zaskoczył mnie fakt, że w nl 3 stycznia było +10stopni.
  pozdrawiam

  ReplyDelete
 6. jaka piękna czapa! :) wyglądasz jak słodka wisienka na torcie! Świetnie!
  Obserwuję :)

  ReplyDelete
 7. süüße mütze! und die häuser im hintergrund sind ein traum! ich muss wohl auch mal nach krakau!

  ReplyDelete
 8. ja uważam, że warto często patrzeć w przeszłość i podsumować co było, jaki byłem.. bo to nas kształtuje, tworzy nas.. niesteyy ludzie wspominają często tylko w sylwestra.. ;)

  ReplyDelete
 9. schön, dass du wieder da bist!
  die mütze find ich total cool!!!
  herzlichst nathalie


  ,'$$ ''-, ,-'''- ,
  ($$' \ \ ,', / ,-,$$\
  _ ('|') } f \$/'
  ($) '-', ,? l
  \___), j
  '----, ,'
  __f _ \
  ,'' ,-''_' l
  (,,,(,,,, ', ' \
  | \ l
  | | \, ,--,
  l /, \/ ,'
  (', _( ),,,'
  ' ' (
  ,--' ,--' )
  (,,,,(,,,,--- *

  ReplyDelete
 10. fajne zdjęcie:) uwielbiam Krków! Pewnie powrót do domu rozleniwił Ciebie troszkę i dlatego teraz ciężko wrócić do siebie. A ja teraz trochę choruję i tak z nudów przejrzałam Twoje pierwsze wpisy;) Fajnie się ogląda po widać progres w zestawach w życiu:) No i widać, jakie masz już długie włosy:)Wszystko na plus:)Pozdrawiam:)

  ReplyDelete
 11. Masz uroczą czapeczkę:))fajnie że odpoczęłaś i wracasz do nas z nowymi pomysłami:))Pozdrawiam serdecznie

  ReplyDelete
 12. witaj Asiu w Nowym Roku, niech będzie on dla Ciebie szczęśliwy i pełen radosnych zdarzeń

  ReplyDelete
 13. jak słodko wyglądasz w tej czapce! :)

  ReplyDelete
 14. was füür eine tolle Mütze!! ich bin so ein riesen Eulen-Fan :)

  Süss siehst du aus!!

  Liebe Grüsse

  Lizzy

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE