Przerwa / Pause

Bitte denkt Euch nicht dass ich beschlossen habe das bloggen aufzugeben. Ich bin bis ende Juli fast die ganze Zeit unterwegs und daher kann ich nicht immer neue Posts schreiben. Jedoch versuche ich in nächster Zeit den Rest der Fotos von Irland zu zeigen.

Jeśli choć przez chwilę pomyśleliście, że postanowiłam rzucić pisanie bloga - to nic bardziej mylnego. Najprawdopodobniej do końca miesiąca (a być może nawet krócej) będę w rozjadach. Ciężko mi pisać, robić i wklejać zdjęcia. Bardzo proszę o cierpliwość. Choć postaram się niebawem poumieszczac resztę zdjęć z Irlandii.


13 comments:

 1. O nieee, Asia, nie zostawiaj nas!

  ReplyDelete
 2. co tam Irlandia, to Ty jesteś gwoździem programu. :) Mam nadzieję że uda Ci się wypocząć i czasem coś skrobnąć. Wybierasz się do Polszy ?

  ReplyDelete
 3. Jakie usuwanie ja sie pytam?!
  No way! :D
  Wiadomo, wakacje są to każdy ma mniej czasu na bloga.
  Ale czekam na posty :)

  ReplyDelete
 4. Szkoda, ale będę zaglądać czy już wróciłaś i masz czas pisać :)

  ReplyDelete
 5. Nie Asiu, nie uprzedzaj się - ja cały czas uważam że cienie sleekowe są super. Może to ja jestem taka gapa i mi się osypują, będziesz musiała zobaczyć na swoich powiekach. Z korektorem jeszcze pocuduję, a jeśli się nie sprawdzi to faktycznie może pójdzie na giveawaya.
  Kurcze, poza tym masz sporą rację z tymi sklepami w DE. Bo jeśli miałabym sama jechać to na pewno nie zdecydowałabym się na nocleg, tak więc nie ma sensu. Na sklepach mi zależało :P
  Pozdrawiam :*

  ReplyDelete
 6. Dzięki za komentarz. Kochana, na 100% jest u was takie ciasto, no nie wierzę, żeby inaczej! Poza tym ja swoje kupiłam w aldim, a to przecież dyskont, który opiera się na niemieckim towarze (i fantastycznie)!!

  ReplyDelete
 7. :) tęskie za nowymi notkami :D zostawiasz nas z niedosytem :P

  ReplyDelete
 8. Hej przyznałam Ci wyróżnienie ONE LOVELY BLOG AWARD - http://mazidla-abscysynki.blogspot.com/2011/07/one-lovely-blog-award-ogoszenia.html
  zapraszam do zabawy :)

  ReplyDelete
 9. Nominowałam Cię do nagrody na moim blogu :)

  ReplyDelete
 10. Widzę, że nie ja jedna. Masz ode mnie nominację (jak to brzmi :):)) Szczegóły na blogu.
  Ps. Wracaj! :)

  ReplyDelete

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related posts

 
MOBILE